ninja-forms
domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init
action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /var/www/clients/client0/web9/web/wp-includes/functions.php on line 6114loos-ssp
domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init
action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /var/www/clients/client0/web9/web/wp-includes/functions.php on line 6114Składniki zawarte w leku Flegamina to:
Lek Flegamina zaleca się stosować w przypadku:
Nie, Flegamina nie ma wpływu na ciśnienie krwi.
Tak, Flegamina może być stosowana do leczenia objawów związanych z zatokami.
Flegaminę najczęściej zaleca się brać trzy razy dziennie – rano, południu i wieczorem. Ale dokładniejsze informacje przeczytasz w ulotce leku lub skonsultujesz się z lekarzem.
Nie, syrop Flegamina można przyjmować niezależnie od posiłków.
Nie, w Flegaminie nie ma kodeiny.
Tak, Flegamina rozrzedza wydzielinę.
Tak, Flegamina jest lekiem przeciwkaszlowym.
Nie można jednoznacznie stwierdzić, który lek jest lepszy – Flegamina czy Mucosolvan. Wybór między nimi zależy od indywidualnych potrzeb i objawów pacjenta. Obie są skuteczne w leczeniu kaszlu, ale działają w nieco inny sposób.
Flegaminy nie powinno się łączyć z alkoholem oraz lekami hamującymi kaszel.
Tak, Flegamina i ACC można przyjmować jednocześnie. Są to leki na kaszel o różnych mechanizmach działania, które mogą się uzupełniać.
Tak, Flegamine można podawać z antybiotykiem, nie ma między nimi znanych interakcji. Zawsze należy jednak przestrzegać zaleceń lekarza dotyczących dawkowania.
Flegamina jest zalecana przy kaszlu mokrym, ponieważ ułatwia odkrztuszanie.
Tak, Flegamina to lek wykrztuśny.
Flegaminę w syropie dorośli i dzieci powyżej 12 lat stosują w dawce 15 ml (pełna łyżka miarowa) co 4-6 godzin. Dzieci w wieku 6-12 lat przyjmują połowę dawki dorosłych, a dzieci w wieku 2-6 lat – ćwierć tej dawki. Nie przekraczaj 4 dawek w ciągu doby.
Flegamina może powodować skutki uboczne, ale nie jest szkodliwa jeśli jest używana zgodnie z zaleceniem lekarza lub instrukcją na opakowaniu.
Syrop Flegamina pomaga w leczeniu kaszlu, zarówno suchego jak i mokrego, ponieważ działa wykrztuśnikowo i przeciwkaszlowo.
Flegamina zaczyna działać po około 30 minutach od zażycia.
Zamieniki i produkty podobne do Flegamina to: Flegamina, Flegtac Kaszel, Flegatussin, Flegatussin Caps.
Majeranek to niezwykle popularne zioło w kuchni polskiej oraz europejskiej. Jednak jest to także cenny surowiec zielarski, którego…
Węzły chłonne są bardzo ważną częścią układu odpornościowego, filtrującą limfę z toksyn i drobnoustrojów i produkującą ważne składniki…
Leki przeciwwirusowe od kilku lat cieszą się wielką popularnością. Jeszcze niedawno były dostępne wyłącznie na receptę, jednak moment…
Preparaty z acetylocysteiną cieszą się dużym zainteresowaniem wśród pacjentów. Można wśród nich znaleźć preparaty w postaci płynów, tabletek…
Pomiar temperatury ciała to jedna z najprostszych, a także najstarszych metod diagnostycznych stosowanych przez człowieka. Termometry, które pozwalają…
Ból gardła jest dolegliwością, która znacznie utrudnia codzienne funkcjonowanie. W związku z tym zawsze warto sięgnąć po środki…
Cynk i selen są niezbędnymi mikroelementami potrzebnymi do prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu. Biorą udział w wielu procesach zachodzących…
Produkty zawierające beta-glukan stały się bardzo popularne. Szczególnie pomocna okazała się pandemia koronawirusa Covid-19, gdzie pacjenci często poszukują…
Każdy kiedyś odczuł na swojej skórze skutki tzw. przewiania. Wyjście na zewnątrz z wilgotnymi włosami czy brak czapki…
Laktoferyna to białko naturalnie występujące w mleku ludzi i zwierząt. Na skalę przemysłową pozyskiwana jest z genetycznie modyfikowanego…