ninja-forms
domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init
action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /var/www/clients/client0/web9/web/wp-includes/functions.php on line 6114loos-ssp
domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init
action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /var/www/clients/client0/web9/web/wp-includes/functions.php on line 6114Składniki zawarte w leku Flegamina ambroxolum to:
Lek Flegamina ambroxolum zaleca się stosować w przypadku:
Nie, Flegamina nie ma wpływu na ciśnienie krwi.
Tak, Flegamina może być stosowana do leczenia objawów związanych z zatokami.
Flegaminę najczęściej zaleca się brać trzy razy dziennie – rano, południu i wieczorem. Ale dokładniejsze informacje przeczytasz w ulotce leku lub skonsultujesz się z lekarzem.
Nie, syrop Flegamina można przyjmować niezależnie od posiłków.
Nie, w Flegaminie nie ma kodeiny.
Tak, Flegamina rozrzedza wydzielinę.
Tak, Flegamina jest lekiem przeciwkaszlowym.
Nie można jednoznacznie stwierdzić, który lek jest lepszy – Flegamina czy Mucosolvan. Wybór między nimi zależy od indywidualnych potrzeb i objawów pacjenta. Obie są skuteczne w leczeniu kaszlu, ale działają w nieco inny sposób.
Flegaminy nie powinno się łączyć z alkoholem oraz lekami hamującymi kaszel.
Tak, Flegamina i ACC można przyjmować jednocześnie. Są to leki na kaszel o różnych mechanizmach działania, które mogą się uzupełniać.
Tak, Flegamine można podawać z antybiotykiem, nie ma między nimi znanych interakcji. Zawsze należy jednak przestrzegać zaleceń lekarza dotyczących dawkowania.
Flegamina jest zalecana przy kaszlu mokrym, ponieważ ułatwia odkrztuszanie.
Tak, Flegamina to lek wykrztuśny.
Flegaminę w syropie dorośli i dzieci powyżej 12 lat stosują w dawce 15 ml (pełna łyżka miarowa) co 4-6 godzin. Dzieci w wieku 6-12 lat przyjmują połowę dawki dorosłych, a dzieci w wieku 2-6 lat – ćwierć tej dawki. Nie przekraczaj 4 dawek w ciągu doby.
Flegamina może powodować skutki uboczne, ale nie jest szkodliwa jeśli jest używana zgodnie z zaleceniem lekarza lub instrukcją na opakowaniu.
Syrop Flegamina pomaga w leczeniu kaszlu, zarówno suchego jak i mokrego, ponieważ działa wykrztuśnikowo i przeciwkaszlowo.
Flegamina zaczyna działać po około 30 minutach od zażycia.
Zamieniki i produkty podobne do Flegamina ambroxolum to: Flegamina ambroxolum, Ambroksol Hasco, Ambroksol Takeda, Ambrosol Teva, Deflegmin, Flavamed, Flavamed max, Mucosolvan, Mucosolvan Mini.
W większości przypadków probiotyki kojarzą nam się z zapobieganiem niepożądanych efektów działania antybiotyków, takich jak biegunka czy nudności.…
Kolka niemowlęca może mieć wiele przyczyn. Często jej objawem jest wzdęty i napięty brzuszek. Preparaty zawierające związki powierzchniowo…
Mokry kaszel to częsty objaw wielu infekcji, a jego cechą charakterystyczną jest odkrztuszanie nadmiaru wydzieliny. Choć pacjenci często…
Choroba Kawasaki dotyka głównie dzieci w wieku do 5 roku życia. Jej przyczyny nie są do końca znane.…
W ostatnich latach coraz częściej obserwuje się szczególnie wśród młodzieży tzw. „rekreacyjne” stosowanie niektórych leków dostępnych bez recepty.…
Wprowadzenie antybiotyków do lecznictwa za sprawą Alexandra Fleminga niewątpliwie zrewolucjonizowało świat medycyny. Leki te wykorzystuje się nie tylko…
Odporności nigdy za wiele, dlatego też nieustannie poszukujemy specyfików, które pomogą ją wzmocnić. Wśród popularnych ostatnio produktów pochodzenia…
Kolka niemowlęca to duże wyzwanie dla rodziców. Płacz, którego nie da się ukoić, trwający nawet kilka godzin wzbudza…