ninja-forms
domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init
action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /var/www/clients/client0/web9/web/wp-includes/functions.php on line 6114loos-ssp
domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init
action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /var/www/clients/client0/web9/web/wp-includes/functions.php on line 6114Składniki zawarte w leku Acetylcysteinum Flegamina to:
Lek Acetylcysteinum Flegamina zaleca się stosować w przypadku:
Nie, Flegamina nie ma wpływu na ciśnienie krwi.
Tak, Flegamina może być stosowana do leczenia objawów związanych z zatokami.
Flegaminę najczęściej zaleca się brać trzy razy dziennie – rano, południu i wieczorem. Ale dokładniejsze informacje przeczytasz w ulotce leku lub skonsultujesz się z lekarzem.
Nie, syrop Flegamina można przyjmować niezależnie od posiłków.
Nie, w Flegaminie nie ma kodeiny.
Tak, Flegamina rozrzedza wydzielinę.
Tak, Flegamina jest lekiem przeciwkaszlowym.
Nie można jednoznacznie stwierdzić, który lek jest lepszy – Flegamina czy Mucosolvan. Wybór między nimi zależy od indywidualnych potrzeb i objawów pacjenta. Obie są skuteczne w leczeniu kaszlu, ale działają w nieco inny sposób.
Flegaminy nie powinno się łączyć z alkoholem oraz lekami hamującymi kaszel.
Tak, Flegamina i ACC można przyjmować jednocześnie. Są to leki na kaszel o różnych mechanizmach działania, które mogą się uzupełniać.
Tak, Flegamine można podawać z antybiotykiem, nie ma między nimi znanych interakcji. Zawsze należy jednak przestrzegać zaleceń lekarza dotyczących dawkowania.
Flegamina jest zalecana przy kaszlu mokrym, ponieważ ułatwia odkrztuszanie.
Tak, Flegamina to lek wykrztuśny.
Flegaminę w syropie dorośli i dzieci powyżej 12 lat stosują w dawce 15 ml (pełna łyżka miarowa) co 4-6 godzin. Dzieci w wieku 6-12 lat przyjmują połowę dawki dorosłych, a dzieci w wieku 2-6 lat – ćwierć tej dawki. Nie przekraczaj 4 dawek w ciągu doby.
Flegamina może powodować skutki uboczne, ale nie jest szkodliwa jeśli jest używana zgodnie z zaleceniem lekarza lub instrukcją na opakowaniu.
Syrop Flegamina pomaga w leczeniu kaszlu, zarówno suchego jak i mokrego, ponieważ działa wykrztuśnikowo i przeciwkaszlowo.
Flegamina zaczyna działać po około 30 minutach od zażycia.
Zamieniki i produkty podobne do Acetylcysteinum Flegamina to: ACC Optima, Fluimucil Forte, ACC.
Niejednokrotnie pacjenci podczas zakupów w aptece są zaskoczeni cenami preparatów zawierających wodę morską. Nie mogą pojąć, dlaczego kilkadziesiąt…
Irygacja nosa jest jedną z opcji leczenia objawów ostrych infekcji w górnych drogach oddechowych. Jest możliwa do przeprowadzenia…
Często pacjentowi ciężko zrozumieć, jak kilkadziesiąt mililitrów wody może kosztować kilkanaście złotych. Niektóre wody morskie kosztują nawet więcej.…
Oleje z wątroby rekina od dawna stosowane są jako środki poprawiające odporność. Na rynku dostępnych jest wiele preparatów.…
Palenie papierosów jest szkodliwe dla naszego organizmu i może powodować wiele problemów. Jedną z bardziej uciążliwych dolegliwości jest…
Kaszel suchy to rodzaj mechanizmu obronnego naszego organizmu. Najczęściej spowodowany jest infekcjami wirusowymi, ale jego przyczyną może być…
Świnka to ostra wirusowa choroba zakaźna, która występuje endemicznie na całym świecie. Świnka nazwana również nagminnym zapaleniem przyusznic…
Möller’s, to seria produktów zawierających tran. Szczególnie ważny składnik nie tylko w okresie jesienno-zimowym. Tran to ciekły tłuszcz…
Oprócz obowiązkowych szczepień w Polsce rodzice mają do wyboru szczepienia tzw. zalecane. Są one dobrowolne i dodatkowo płatne.…